Co oznacza KYOCERA MDS?

MDS – oznacza kompleksowe zarządzanie obiegiem dokumentów. MDS jest korzystniejszy od MPS - Managed Print Services , ponieważ MPS tylko koncentruje się na produkcji dokumentów. MDS optymalizuje cały proces produkcji dokumentów - od zadania wydruku/kopii, proces archiwizacji, przepływ pracy, bezpieczeństwa danych i wpływu na środowisko naturalne.

To holistyczne podejście sprawia, że MDS jest wyjątkowy i istotny dla strategii każdej firmy, która chce poznać potencjał redukcji kosztów i znacznie je obniżyć. MDS może obniżyć koszty produkcji i obiegu dokumentów o około 30%.

KYOCERA MDS wykorzystuje proces Oceny, Projektowania, Implementacji, Zarządzania i Optymalizacji, aby precyzyjnie określić koszty produkcji dokumentów, dostosować środowisko obiegu dokumentów do profilu działalności firmy, a w konsekwencji ograniczyć koszty i zwiększyć wydajność i efektywność systemu. Co więcej, oferując szeroki zakres usług z jednego źródła, KYOCERA MDS eliminuje stratę czasu i marnotrawstwa zasobów.

Ostatecznie KYOCERA MDS możne usprawnić zarządzanie dokumentem, zmniejszyć obciążenie działu IT, a także ograniczyć wpływ na środowisko naturalne drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.

MDS Przykłady

Poznaj nasze studia przypadków, w jaki sposób firmy osiągnęły znaczny poziom redukcji kosztów i poprawiły wydajność dzięki rozwiązaniom KYOCERA MDS.

więcej...

Downloads

KONTAKT

Kyocera Document Solutions w Polsce

Arcus S.A.
Dystrybutor Kyocera w Polsce
ul. Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa
tel.: +48(22)53 60 800
faks:+48(22)83 17 043 
handlowy@arcus.com.pl


Scroll to top