Filozofia firmy

Filozofia firmy

Filozofia firmy KYOCERA Document Solutions Europe odzwierciedla filozofię firmy-matki, KYOCERA Corporation: ‘Ochrona ducha uczciwej i godnej pracy, szacunek do ludzi, naszej pracy, naszej firmy i naszej globalnej społeczności.’

KYOCERA wprowadza te zasady w życie w centrali i w swoich przedstawicielstwach: współpraca i produkcja nowoczesnych produktów w harmonii z naturą.

filozofia firmy kyocera

Produkcja nowoczesnych produktów w harmonii z naturą

Ekologia jest ważnym elementem filozofii KYOCERY dlatego też przy produkcji naszych urządzeń ważną rolę nie tylko odgrywa innowacja, funkcjonalność i nowoczesność ale również szacunek i harmonia ze środowiskiem. 

Wszystkie bieżące produkty KYOCERA wyprodukowane po 1 kwietnia 2007 posiadają logo ENERGY STAR spełniając tym samym, a wręcz przekraczając, rygorystyczne wymogi dotyczące zużycia energii i papieru. 

Sprawdzona technologia silikonowego amorficznego bębna i inne elementy o przedłużonej trwałości, które zostały stworzone przez firmę KYOCERA, są obecnie wykorzystywane także w produktach wielofunkcyjnych. Dzięki temu produkty te charakteryzują się wysoką niezawodnością, czas między przeglądami serwisowymi jest dłuższy, acałkowite koszty eksploatacji (TCO) znacznie niższe.

Sprawdzony sterownik KYOCERA i jego unikatowy, inteligentny język programowania, PRESCRIBE, są teraz stosowane we wszystkich drukarkach i produktach wielofunkcyjnych firmy KYOCERA. Dzięki stosowaniu takich samych elementów w drukarkach i elementach wielofunkcyjnych firma może zakupić więcej części po niższych cenach, co sprawia, że produkty finalne są bardziej konkurencyjne pod względem ceny i kosztów eksploatacji.

Ekologiczne produkty KYOCERA

Scroll to top