SYStem druku

Zapewnia bardzo wysoką wydajność i jakość wydruków, spełniając wymagania użytkowników na całym świecie

Modułowość i funkcjonalność

Wybór drukarki zazwyczaj zależy od ilości i rodzaju pracy, do której ma służyć urządzenie w chwili zakupu. Jednak co się dzieje, gdy firma rośnie i zmienia się charakter zadań, jakie są przed nią stawiane? Dzięki produktom ECOSYS firmy KYOCERA urządzenia można wzbogacać o szeroką gamę podajników papieru i funkcji. Jest także dostępnych kilka opcji odbioru dokumentów.

Drukarki i kopiarki ECOSYS firmy KYOCERA doskonale radzą sobie z papierem i kartami pocztowymi, naklejkami, foliami do projektorów i kopertami. Oznacza to, że początkowa inwestycja w trwały, niezawodny system zarządzania dokumentami pozostaje sprawna i bezpieczna, zachowujące jednocześnie wszystkie zalety, z powodu których zakupiono urządzenie.

Niektóre urządzenia firmy KYOCERA można także rozbudować, np. zwiększając prędkość silnika. W ten sposób wzrasta długoterminowa opłacalność inwestycji, szczególnie wówczas, gdy firma użytkownika rozwija się. Postęp technologiczny oznacza, że środowiska i sieci komputerowe są cały czas udoskonalane: drukarka musi pracować we wszystkich znanych sieciach, jeśli ma nie stać się przestarzała i zbędna.

Scroll to top