Vzajemna

Ubezpieczenia

Firma uzyskała pełną przejrzystość kosztów produkcji dzięki systemowi KYOcount

Firma składa się z 45 punktów na terenie Słowenii, wykorzystywała różnych producentów drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Przy tak rozproszonej strukturze nie posiadała centrum monitoringu.

Wyzwanie

Firma składa się z 45 punktów na terenie Słowenii, wykorzystywała różnych producentów drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Przy tak rozproszonej strukturze nie posiadała centrum monitoringu. Koszty materiałów eksploatacyjnych i wsparcia wymykały się spod kontroli. Nie było możliwości przypisania kosztów do odpowiedniego działu czy osoby.

Rozwiązanie

  • Wymiana całej floty na urządzenia wielofunkcyjne, drukarki średnio- i wysokonakładowe KYOCERA.
  • Implementacja systemu KYOcount w celu ułatwienia realizacji zamówień. Kontrakt obejmuje wszystkie usługi ( również pogwarancyjne), dostawy materiałów eksploatacyjnych do miejsca pracy urządzenia.
  • Miesięczna kontrola kosztów i sprawozdawczość nawet z podziałek na pracownika.
  • Wdrożenie Systemu Obiegu Dokumentów z cyfrowym przechwytywaniem dokumentów, Print & Copy , kontrola kosztów przy wykorzystaniu systemu MyQ ( w toku).

Korzyści

  • Uzyskanie pełnej przejrzystości kosztów produkcji dzięki systemowi KYOcount.
  • Jeden punkt kontaktowy dla obsługi, konserwacji i realizacji zamówień.
  • Ponad 20% oszczędności na kosztach tonera.


Download/Pobierz

Historia wdrożenia według klienta

''Od kiedy wprowadziliśmy rozwiązanie KYOCERA, udało nam się obniżyć koszty drukowania i kopiowania o ponad 20 procent. Teraz jesteśmy w stanie kontrolować wolumen produkcji dokumentów. Nasi użytkownicy są zadowoleni z wprowadzonego rozwiązania.”

Bojan Jurca Dyrektor IT -Ljubljana Vzajemna, Słowenia

Scroll to top