Studia Przypadków KYOCERA

KYOCERA wywarła realny wpływ na działalność naszych klientów. Przekonaj się, jak wiele firm osiągnęło znaczne oszczędności i zoptymalizowało system produkcji dokumentów.

 

Wyszukaj case study wg kryteriów

 • Danone

  Przed rozpoczęciem współpracy z firmą Arcus, jednym z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem, w Danone istniała zróżnicowana flota urządzeń biurowych, które wymagały wymiany lub zastąpienia.

  więcej
 • mBank

  Przed rozpoczęciem współpracy z firmą Arcus, jednym z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem, w banku istniała zróżnicowana infrastruktura urządzeń biurowych, wśród których większość nie była wielofunkcyjna.

  więcej
 • Vzajemna

  Firma składa się z 45 punktów na terenie Słowenii, wykorzystywała różnych producentów drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Przy tak rozproszonej strukturze nie posiadała centrum monitoringu.

  więcej
 • Bamburi

  Rozwój firmy bez jednoczesnego zarządzania obiegiem dokumentów doprowadził do samodzielnego doraźnego nabywania kopiarek, drukarek, skanerów i faksów.

  więcej
 • Augsburg

  Zastana sytuacja w urzędzie miasta Augsburg dotyczyła rozproszonej i heterogenicznej floty urządzeń pochodzących od 10 dostawców. Setki różnych typów urządzeń i ponad 700 typów tonerów. Do tego czasu najważniejszym wyznacznikiem była tylko cena zakupu ...

  więcej
 • New College Durham

  New College Durham napotkał znaczne problemy z niezawodnością drukarek, a koszty tonerów spiralnie wzrosły do niedopuszczalnego poziomu. Ta sytuacja pogorszyła się jeszcze w wyniku wzrostu produkcji dokumentów co spowodowało większe obciążenie budżetu ...

  więcej
 • Mercator

  W środowisku obiegu dokumentów firmy Mercator nie było żadnej kontroli nad kosztami i przepływem dokumentów. Dokumenty były skanowane i dystrybuowane bez nadzoru. Koszty materiałów eksploatacyjnych były niedopuszczalnie wysokie.

  więcej
 • Naumburg Council

  Indywidualnie administrowane urządzenia, zdecentralizowana dostawa papieru, tonerów i części zamiennych. Taka sytuacja doprowadziła do konieczności utrzymania kosztowych zapasów i jednocześnie do problemów z określeniem i budżetowaniem kosztów. Dodatkowo ...

  więcej
 • Deloitte

  Flota urządzeń nie była przystosowana do obiegu cyfrowego dokumentów, koszty dokumentów wymykały się spod kontroli. Deloitte poszukiwał rozwiązania, które zwiększy kontrolę zarządzania obiegiem dokumentów, usprawni proces prac y biurowej, poprawi jakość ...

  więcej
Scroll to top