KYOCERA Document Solutions

KYOCERA Document Solutions - Lider Branży Przetwarzania Dokumentów

KYOCERA Document Solutions jest jednym z wiodących w świecie liderów branży przetwarzania dokumentów. W ofercie firmy znajdują się:

Drukarki, Urządzenia wielofunkcyjne,Urządzenia szerokoformatowe, części, materiały eksploatacyjne i wydajne rozwiązania biurowe.

Do produkcji unikalnych i innowacyjnych na rynku produktów z m.in. efektywnymi kontrolerami druku, wykorzystywane są komponenty o długiej żywotności, co w rezultacie zapewnia najniższe całkowite koszty posiadania (ang. TCO) i wysoką efektywność w każdym miejscu pracy.


Od Marca 2015, w KYOCERA Document Solutions pracuje 17,311 osób na całym świecie. W ostatnim roku finansowym (koniec roku fiskalnego 31 marzec, 2016) obrót wyniósł 2,6 bilionów euro.

KYOCERA Document Solutions jest jednym z wielu przedsiębiorstw należących do KYOCERA Corporation - wiodącego producenta nowoczesnej ceramiki, komponentów elektronicznych, ogniw słonecznych i elektronicznego sprzętu biurowego. Długofalowa strategia wzrostu KYOCERA Corporation skierowana jest na realizację przedsięwzięć wspomagających telekomunikację i przetwarzanie informacji, ochronę środowiska i jakość życia.

W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony  KYOCERA Corporation

KYOCERA Document Solutions Europe

siedziba firmy kyocera
Siedziba KYOCERA Document Solutions Europe w Holandii

KYOCERA Document Solutions Europe z siedzibą w Hoofddorp w Holandii, jest odpowiedzialna za sprzedaż, marketing i serwis. W regionie EMEA produkty sprzedawane są poprzez 16 oddziałów Kyocera Mita (Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Norwegia, Południowa Afryka, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Wielka Brytania, Włochy) i ponad 60 autoryzowanych dystrybutorów w ponad 60 krajach.

W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony KYOCERA  Document Solutions Europe.

profil facebook kyocera polska
Scroll to top