Druk produkcyjny w ofercie Kyocery - TASKalfa Pro 15000c

13 styczeń 2020

Kyocera Document Solutions, jeden ze światowych liderów oferujących rozwiązania w zakresie zarządzania dokumentami, wchodzi na rynek druku produkcyjnego. Firma wprowadza do swojego portfolio TASKalfę Pro 15000c - pierwsze produkcyjne urządzenie drukujące. Jest to kolejny krok mający na celu dywersyfikację oferty, który opiera się na bogatym doświadczeniu Kyocera w tworzeniu technologii atramentowych głowic drukujących.

Premiera tego produktu to wejście Kyocery w zupełnie nowy obszar działalności, ale zachowuje wiele kluczowych funkcji, które sprawiły, że marka odniosła sukces. Jednym z takich aspektów jest łatwość konserwacji urządzenia, dzięki nielicznym ruchomym częściom, które zmniejszają ryzyko awarii, a nawet w wielu przypadkach mogą być łatwo wymienione przez samych użytkowników bez konieczności wizyty technika. Zapewnia to niezawodność firmom, które wymagają konsekwencji w zakresie usług drukowania ze względu na duże nakłady przy każdym zadaniu produkcyjnym.

- TASKalfa Pro 15000c to innowacja stworzona przez zaangażowanie ekspertów Kyocery na całym świecie. Imponująco wydajna maszyna zapewnia firmom każdej wielkości niezrównany zwrot z inwestycji dzięki 150 stronom na minutę i wiodącej na rynku niezawodności  - wyjaśnia Łukasz Rumowski, Dyrektor Działu Rozwoju Produktu w Arcus SA.

Dodatkowo TASKalfa Pro 15000c może zwiększyć wydajność każdego zadania drukowania, z czasem nagrzewania krótszym niż 120 sekund i czasem do pierwszego wydruku 5,5 sekundy lub mniej. Zapewnia to większą elastyczność klientom, którzy nie mogą sobie pozwolić na oczekiwanie na wydruk. W połączeniu z prostą integracją z istniejącymi przepływami pracy, urządzenie zapewnia wysoką jakość, kontrolę oraz optymalizację kosztów druku produkcyjnego.

Więcej informacji: marketing@arcus.plScroll to top