Niezawodne urządzenia wielofunkcyjne Kyocera zwycięzcami testów laboratorium Buyers Lab (BLI)

19 wrzesień 2018

Niezależne laboratorium testujące sprzęt drukujący, Buyers Lab (BLI), przyznało kolorowym urządzeniom wielofunkcyjnym Kyocera nagrodę „Buyers Lab Reliability”. Wyróżnienie ogłoszono po raz pierwszy. Produkty japońskiego producenta z Kioto w specjalistycznych testach potwierdziły swoją niezawodność, uzyskując 10 na 10 punktów. Jednocześnie Laboratorium BLI przyznało TASKalfa 9002i wyróżnienie „Summer Pick Awards".

Nagroda dla kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych Kyocera

 

Opiniotwórcze Laboratorium BLI Lab jest znane z wyjątkowo wysokich standardów oceny urządzeń drukujących. Sprzęt poddaje intensywnym, długotrwałym i wymagającym analizom. W specjalnych testach wyłoniło producentów najbardziej niezawodnych produktów, przyznając po raz pierwszy nagrody „Buyers Lab Reliability”. Laboratorium wyróżniło kolorowe urządzenia wielofunkcyjne Kyocera. Podane analizom mfp z oferty Arcusa zdobyły 10 na 10 punktów za jakość, szybkość wydruku i niskie koszty.

 

"Wszystkie kolorowe urządzenia Kyocery charakteryzowały się wysoką niezawodnością” – mówi George Mikolay, zastępca dyrektora w firmie Keypoint Intelligence - Buyers Lab. „Niewielkie zużycie energii i brak konieczności napraw pokazują, że urządzenia Kyocery zostały zaprojektowane w sposób zapewniający wysoką wydajność" – dodaje Mikolay.  Z kolei Marcel Ebbenhorst z KYOCERA Document Solutions Europe zauważa: „Nagroda potwierdza naszą pozycję jako lidera w sektorze kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych. Doceniono naszą ciężką pracę i zaangażowanie w celu przygotowania najlepszych produktów dla partnerów i klientów”.

 

"Nagroda przyznana przez tak prestiżowe laboratorium jest dla nas powodem do dumy. Niezależna ocena branżowych ekspertów to najlepsza rekomendacja  dla wszystkich, którzy planują zakupić lub wydzierżawić urządzenia wielofunkcyjne. Wysoka jakość wykonania oraz wprowadzane przez japońskich inżynierów kolejne innowacje techniczne, są gwarantem niezawodności  produktów Kyocera.  Dodatkowo nasze produkty są udoskonalane w sposób zapewniający minimalizowanie zużycia energii, co korzystnie wpływa na środowisko” – mówi Michał Czeredys, prezes spółki Arcus.

 

Summer Pick Awards" dla TASKalfa 9002i

 

Jednocześnie w wyniku testów na niezawodność urządzenie wielofunkcyjne TASKalfa 9002i zostało wyróżnione przez Buyers Lab tytułem „Summer Pick Awards". Przyznana przez ekspertów nagroda potwierdza niezawodność, szybkość i wysoką jakość tego modelu w połączeniu z rozwiązaniami zwiększającymi bezpieczeństwo obszaru druku i obniżającymi koszty.  Od kilku tygodni TASKalfa 9002i dostępna jest na polskim rynku. Umożliwia drukowanie i kopiowanie z prędkością 90 stron na minutę  w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi. Czas oczekiwania na wydruk pierwszej strony wynosi tylko 3,6 sekundy. Pozwala również na skanowanie do 220 obrazów na minutę. Przy całej złożoności i zaawansowaniu technologicznym urządzenia jest łatwe w obsłudze i przyjazne dla użytkowników.

 

Więcej informacji: www.kyoceradocumentsolutions.eu

 Scroll to top