ECOSYS P3055dn i TASKalfa 356ci Produktami Roku 2017 wg „IT w Administracji” i „IT Professional”

12 grudzień 2017

Monochromatyczna drukarka laserowa Kyocera ECOSYS P3055dn została wybrana przez czytelników „IT Professional” Produktem Roku 2017 w kategorii sprzęt – drukarka biurowa/urządzenie wielofunkcyjne. To nie koniec sukcesów. Wielofunkcyjna drukarka Kyocera TASKalfa 356ci została doceniona w rankingu na Produkt Roku 2017 miesięcznika „IT w Administracji” kategorii urządzenie biurowe. Sprzęt Kyocery doceniają nie tylko specjaliści, ale i bezpośredni użytkownicy, co cieszy nas najbardziej.

W rankingu na Produkt Roku 2017 miesięcznika „IT Professional” oceniano rozwiązania i sprzęty IT aż w 16 kategoriach, obejmujących zarówno najlepsze oprogramowanie, rozwiązania chmurowe, jak i sprzęt. Głosowanie odbywało się w dwóch etapach. Najpierw poprzez formularz konkursowy dostępny na stronie internetowej miesięcznika, profesjonaliści, pasjonaci oraz specjaliści zajmujący się zawodowo nowymi technologiami, zgłosili ponad 300 rozwiązań i urządzeń IT. Zostały one podzielone na 16 kategorii, w tym m.in. bezpieczeństwo, antywirusy, narzędzia, backup, serwer, laptop i desktop, smartfon i tablet czy właśnie drukarka biurowa/urządzenie wielofunkcyjne. W drugim etapie konkursu równolegle odbywało się głosowanie czytelników oraz redakcji. Ostatecznie w każdej z 16 kategorii wyłoniono dwóch zwycięzców – jednego wybranego głosami czytelników i drugiego, wskazanego przez dziennikarzy „IT Professional”.  W zestawieniu TOP 10 znalazły się zarówno rozwiązania darmowe, jak i komercyjne, produkty przeznaczone dla dużych korporacji oraz rozwiązania dedykowane małym oraz średnim firmom.

W kategorii drukarka biurowa/urządzenie wielofunkcyjne głosami czytelników, zwyciężyła monochromatyczna drukarka laserowa Kyocera ECOSYS P3055dn. Przedstawiciele redakcji wybrali z kolei HP LaserJet Pro M227sdn. Dla tych z Was, którzy nie znają naszego sprzętu, mamy krótkie podsumowanie. Model Kyocera ECOSYS P3055dn to produkt, który na rynku funkcjonuje już od dłuższego czasu i nieprzerwanie cieszy się Waszym zaufaniem. Doceniacie jego umiarkowaną cenę, wysoką jakość, a także szybkość pracy. Urządzenie drukuje pierwszą stronę w czasie 6,6 sekundy, z kolei w ciągu minuty zdąża ze średnio 55 stronami. Drukarka jest niezwykle ekonomiczna i wydajna - jeden toner wystarcza na wydruk aż 25 tysięcy stron, a koszt wydruku jednej strony A4 został oszacowany przez chip.pl na jedyne 2,2 grosza! Do tego wysoka jakość druku (1200 dpi), niskie zużycie energii czy możliwość wyposażenia modelu w dodatkowe podajniki na papier czy nośniki pamięci. To wszystko sprawia, że doceniacie nasz sprzęt, nie tylko chętnie z niego korzystając, ale i oddając swoje głosy w różnego rodzaju rankingach. Dziękujemy.

Produktem Roku 2017 IT w Administracji  w kategorii urządzenie biurowe w zestawieniu miesięcznika „IT w Administracji” zostało urządzenie wielofunkcyjne Epson WorkForce Pro Wf-6590DWF. Zaszczytne III miejsce przypadło Kyocerze, reprezentowanej przez model TASKalfa356ci. W rankingu oceniano sprzęty wykorzystywane przez podmioty publiczne. Czytelnicy miesięcznika najpierw zgłosili swoich faworytów, podzielonych następnie na 8 kategorii. W tym zestawieniu zwycięzcy zostali wybrani zsumowanymi głosami od czytelników i redakcji. Jak podkreślają organizatorzy konkursu, pracownicy urzędów sięgają po sprawdzone urządzenia i nie lubią eksperymentować.

Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera TASKalfa356ci drukuje w wysokiej jakości (1200 dpi), średnio 35 stron A4 na minutę, dodatkowo skanuje 120 obrazów na minutę i posiada funkcję faksu. Dane na dysku są odpowiednio zabezpieczone, dostęp do urządzenia jest możliwy dla wielu kart zbliżeniowych, a wszystkie potrzebne funkcje są szybko i łatwo osiągalne za pomocą dużego ekranu dotykowego.

Dziękujemy naszym użytkownikom za oba tytuły. Funkcjonalność, wysoka jakość, wydajność i niezawodność to zasady, które przyświecają nam przy projektowaniu oraz udoskonalaniu każdego naszego sprzętu.Scroll to top