AKTUALNOŚCI

Niezawodne urządzenia wielofunkcyjne Kyocera zwycięzcami testów laboratorium Buyers Lab (BLI)

Niezależne laboratorium testujące sprzęt drukujący, Buyers Lab (BLI), przyznało kolorowym urządzeniom wielofunkcyjnym Kyocera nagrodę „Buyers Lab Reliability”. Wyróżnienie ogłoszono po raz pierwszy. Produkty japońskiego producenta z Kioto w specjalistycznych testach potwierdziły swoją niezawodność, uzyskując 10 na 10 punktów. Jednocześnie Laboratorium BLI przyznało TASKalfa 9002i wyróżnienie „Summer Pick Awards".

więcej

Shinkansen rynku druku: 90 str./min. z TASKalfa 9002i

W ofercie Arcus SA pojawiło się nowe urządzenie wielofunkcyjne KYOCERA TASKalfa 9002i. Jest dedykowane do wydajnej i bardzo szybkiej pracy. Efektywność ma zbliżoną do tzw. maszyn produkcyjnych, lecz cenowo w dalszym ciągu plasuje się w segmencie urządzeń biurowych. TASKalfa 9002i pozwala dużym firmom i zespołom roboczym na drukowanie z prędkością 90 stron na minutę, co przy bardzo zrównoważonej i atrakcyjnej cenie zakupu jest ciekawą propozycję na rynku. Poza niewątpliwymi walorami funkcjonalnymi, urządzenie potwierdziło także wysoką niezawodność, otrzymując w wyniku szeregu testów, wyróżnienie od Keypoint Intelligence - Buyers Lab. Laboratorium testujące sprzęty z branży cyfrowej przyznało TASKalfa 9002i nagrodę "Summer Pick Awards".

więcej

Druk w kolorze - 6 nowych modeli urządzeń wielofunkcyjnych z serii ECOSYS i TASKalfa w ofercie Kyocery

Na polskim rynku dostępnych jest sześć nowych kompaktowych urządzeń wielofunkcyjnych znanej z japońskiej niezawodności firmy Kyocera. ECOSYS M6230cidn, M6630cidn, M6235cidn, M6635cidn, TASKalfa 351ci i TASKalfa 307ci wpisują się w potrzeby średnich i dużych firm oraz grup roboczych. Urządzenia wyposażone są w funkcje takie jak drukowanie dwustronne, kopiowanie i skanowanie w formacie A4. Wszystkie modele zostały zaprojektowane w sposób zapewniający niski poziom zużycia energii.

więcej

Sześć monochromatycznych urządzeń wielofunkcyjnych A4 w nowej ofercie Kyocery

Arcus SA, przedstawiciel Kyocera Document Solutions w Polsce, wprowadził na rynek sześć nowych monochromatycznych urządzeń wielofunkcyjnych z serii ECOSYS. Nowe modele sprawdzą się w organizacjach, które poszukują przyjaznych dla użytkownika rozwiązań z możliwością drukowania, kopiowania i skanowania w formacie A4.

więcej
Scroll to top