AKTUALNOŚCI

Przyjazny środowisku najwyższy poziom produktywności w nowej serii monochromatycznych drukarek A4 Kyocera ECOSYS

Arcus SA, przedstawiciel Kyocera Document Solutions w Polsce, wprowadził w sierpniu do oferty nową gamę monochromatycznych drukarek ECOSYS w formacie A4. Urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby pomóc firmom w bezpieczniejszym i wydajniejszym zarządzaniu wydrukami, przy jednoczesnym znacznym ograniczeniu wpływu na środowisko.

więcej

Kyocera Corporation obchodzi 60. rocznicę powstania

Firma została założona w Japonii w kwietniu 1959 r. przez dra Kazuo Inamoriego, pierwotnie o nazwie Kyoto Ceramic Co. i zatrudniała z zaledwie 28 pracowników. W 1982 r. po połączeniu z czterema oddziałami firma przyjęła nazwę Kyocera Corporation, która jest stosowana do dzisiaj. W 2019 r. Kyocera Corporation odnotowała przychody w wysokości 1623 bilionów jenów, a obecnie może pochwalić się ponad 70 000 pracowników na całym świecie.

więcej

Gwarancja bezpieczeństwa i jakości – 7 modeli urządzeń wielofunkcyjnych

Arcus SA, przedstawiciel Kyocera Document Solutions w Polsce, poszerzył swoją ofertę o urządzenia wielofunkcyjne formatu A3. Seria IRIS 2 dydykowana jest do pracy w średnich i dużych grupach roboczych. Głównym celem producenta urządzeń jest maksymalizacja bezpieczeństwa danych. W tym celu wprowadzono szereg technologii zapewniających realizację tego celu. Przede wszystkim należy wspomnieć o implementacji takich rozwiązań jak TPM (ang. Trusted Platform Module), Secure Boot czy Run-Time Integrity Checks, które mają zapobiegać potencjalnej infiltracji urządzeń przez złośliwe lub nieautoryzowane oprogramowanie. Zawarte w standardzie funkcja szyfrowania danych i zamazywania informacji usuniętych to wkroczenie na kolejny etap bezpieczeństwa systemów druku.

więcej

Urządzenie Kyocera Produktem Roku 2018 dla podmiotów publicznych

Miesięcznik „IT w Administracji” już po raz czwarty nagrodził najlepsze produkty dla podmiotów publicznych. Zgłoszenia kandydatów do nagrody „Produkt Roku 2018 IT w Administracji” w ośmiu kategoriach można było przesyłać przez kilka tygodni. Głosy oddała też Redakcja, a suma wszystkich głosów pozwoliła wyłonić najlepsze urządzenia i programy wykorzystywane w urzędach. W kategorii urządzenia biurowe jednym z laureatów została Kyocera ECOSYS M3655idn.

więcej
Scroll to top