AKTUALNOŚCI

Gwarancja bezpieczeństwa i jakości – 7 modeli urządzeń wielofunkcyjnych

Arcus SA, przedstawiciel Kyocera Document Solutions w Polsce, poszerzył swoją ofertę o urządzenia wielofunkcyjne formatu A3. Seria IRIS 2 dydykowana jest do pracy w średnich i dużych grupach roboczych. Głównym celem producenta urządzeń jest maksymalizacja bezpieczeństwa danych. W tym celu wprowadzono szereg technologii zapewniających realizację tego celu. Przede wszystkim należy wspomnieć o implementacji takich rozwiązań jak TPM (ang. Trusted Platform Module), Secure Boot czy Run-Time Integrity Checks, które mają zapobiegać potencjalnej infiltracji urządzeń przez złośliwe lub nieautoryzowane oprogramowanie. Zawarte w standardzie funkcja szyfrowania danych i zamazywania informacji usuniętych to wkroczenie na kolejny etap bezpieczeństwa systemów druku.

więcej

Urządzenie Kyocera Produktem Roku 2018 dla podmiotów publicznych

Miesięcznik „IT w Administracji” już po raz czwarty nagrodził najlepsze produkty dla podmiotów publicznych. Zgłoszenia kandydatów do nagrody „Produkt Roku 2018 IT w Administracji” w ośmiu kategoriach można było przesyłać przez kilka tygodni. Głosy oddała też Redakcja, a suma wszystkich głosów pozwoliła wyłonić najlepsze urządzenia i programy wykorzystywane w urzędach. W kategorii urządzenia biurowe jednym z laureatów została Kyocera ECOSYS M3655idn.

więcej

Niezawodne urządzenia wielofunkcyjne Kyocera zwycięzcami testów laboratorium Buyers Lab (BLI)

Niezależne laboratorium testujące sprzęt drukujący, Buyers Lab (BLI), przyznało kolorowym urządzeniom wielofunkcyjnym Kyocera nagrodę „Buyers Lab Reliability”. Wyróżnienie ogłoszono po raz pierwszy. Produkty japońskiego producenta z Kioto w specjalistycznych testach potwierdziły swoją niezawodność, uzyskując 10 na 10 punktów. Jednocześnie Laboratorium BLI przyznało TASKalfa 9002i wyróżnienie „Summer Pick Awards".

więcej

Shinkansen rynku druku: 90 str./min. z TASKalfa 9002i

W ofercie Arcus SA pojawiło się nowe urządzenie wielofunkcyjne KYOCERA TASKalfa 9002i. Jest dedykowane do wydajnej i bardzo szybkiej pracy. Efektywność ma zbliżoną do tzw. maszyn produkcyjnych, lecz cenowo w dalszym ciągu plasuje się w segmencie urządzeń biurowych. TASKalfa 9002i pozwala dużym firmom i zespołom roboczym na drukowanie z prędkością 90 stron na minutę, co przy bardzo zrównoważonej i atrakcyjnej cenie zakupu jest ciekawą propozycję na rynku. Poza niewątpliwymi walorami funkcjonalnymi, urządzenie potwierdziło także wysoką niezawodność, otrzymując w wyniku szeregu testów, wyróżnienie od Keypoint Intelligence - Buyers Lab. Laboratorium testujące sprzęty z branży cyfrowej przyznało TASKalfa 9002i nagrodę "Summer Pick Awards".

więcej
Scroll to top