AKTUALNOŚCI

ECOSYS P3055dn i TASKalfa 356ci Produktami Roku 2017 wg „IT w Administracji” i „IT Professional”

Monochromatyczna drukarka laserowa Kyocera ECOSYS P3055dn została wybrana przez czytelników „IT Professional” Produktem Roku 2017 w kategorii sprzęt – drukarka biurowa/urządzenie wielofunkcyjne. To nie koniec sukcesów. Wielofunkcyjna drukarka Kyocera TASKalfa 356ci została doceniona w rankingu na Produkt Roku 2017 miesięcznika „IT w Administracji” kategorii urządzenie biurowe. Sprzęt Kyocery doceniają nie tylko specjaliści, ale i bezpośredni użytkownicy, co cieszy nas najbardziej.

więcej

Pomoc w biurze: Kyocera Scan Extension KIT (A)

Co firma Google zaoferowała światu w 1998 r.? Nowoczesną wyszukiwarkę, która umożliwia łatwe wyszukiwanie potrzebnych informacji w internecie. I właśnie tego oczekują również tysiące pracowników biurowych, którzy pracują z dokumentami. Umożliwia im to aplikacja Kyocera Scan Extension KIT (A).

więcej

AirPrint ułatwia wydruk z urządzeń Apple

Dziennik „Rzeczpospolita” informuje na swoich stronach internetowych o AirPrint. To wygodne narzędzie dla miłośników sprzętu marki Apple: iPhone’ów, iPadów oraz Macbooków.

więcej

Teaching Assistant – aplikacja dla edukacji

Dziennik „Rzeczpospolita” opublikował na swoich stronach internetowych artykuł na temat zastosowania nowoczesnych technologii w procesie nauczania. Materiał opisuje aplikację Teaching Assistant – wygodne narzędzie, które pomaga nauczycielom oraz wykładowcom przeprowadzenie testów sprawdzających wiedzę.

więcej
Scroll to top