AKTUALNOŚCI

Pomoc w biurze: Kyocera Scan Extension KIT (A)

Co firma Google zaoferowała światu w 1998 r.? Nowoczesną wyszukiwarkę, która umożliwia łatwe wyszukiwanie potrzebnych informacji w internecie. I właśnie tego oczekują również tysiące pracowników biurowych, którzy pracują z dokumentami. Umożliwia im to aplikacja Kyocera Scan Extension KIT (A).

więcej

AirPrint ułatwia wydruk z urządzeń Apple

Dziennik „Rzeczpospolita” informuje na swoich stronach internetowych o AirPrint. To wygodne narzędzie dla miłośników sprzętu marki Apple: iPhone’ów, iPadów oraz Macbooków.

więcej

Teaching Assistant – aplikacja dla edukacji

Dziennik „Rzeczpospolita” opublikował na swoich stronach internetowych artykuł na temat zastosowania nowoczesnych technologii w procesie nauczania. Materiał opisuje aplikację Teaching Assistant – wygodne narzędzie, które pomaga nauczycielom oraz wykładowcom przeprowadzenie testów sprawdzających wiedzę.

więcej

Kyocera MyPanel w „Rzeczpospolitej”

Jak możemy przeczytać w artykule opublikowanym na stronach internetowych dziennika „Rzeczpospolita” urządzenia wielofunkcyjne i drukarki laserowe marki Kyocera słyną z długiej, bezawaryjnej pracy i niskich kosztów druku. Dzięki technologii trwałego ceramicznego bębna oraz wysokiej jakości urządzenia wielofunkcyjne i drukarki laserowe Kyocera mogą służyć w biurze przez wiele lat.

więcej
Scroll to top