AKTUALNOŚCI

Kyocera Corporation obchodzi 60. rocznicę powstania

Firma została założona w Japonii w kwietniu 1959 r. przez dra Kazuo Inamoriego, pierwotnie o nazwie Kyoto Ceramic Co. i zatrudniała z zaledwie 28 pracowników. W 1982 r. po połączeniu z czterema oddziałami firma przyjęła nazwę Kyocera Corporation, która jest stosowana do dzisiaj. W 2019 r. Kyocera Corporation odnotowała przychody w wysokości 1623 bilionów jenów, a obecnie może pochwalić się ponad 70 000 pracowników na całym świecie.

więcej

Gwarancja bezpieczeństwa i jakości – 7 modeli urządzeń wielofunkcyjnych

Arcus SA, przedstawiciel Kyocera Document Solutions w Polsce, poszerzył swoją ofertę o urządzenia wielofunkcyjne formatu A3. Seria IRIS 2 dydykowana jest do pracy w średnich i dużych grupach roboczych. Głównym celem producenta urządzeń jest maksymalizacja bezpieczeństwa danych. W tym celu wprowadzono szereg technologii zapewniających realizację tego celu. Przede wszystkim należy wspomnieć o implementacji takich rozwiązań jak TPM (ang. Trusted Platform Module), Secure Boot czy Run-Time Integrity Checks, które mają zapobiegać potencjalnej infiltracji urządzeń przez złośliwe lub nieautoryzowane oprogramowanie. Zawarte w standardzie funkcja szyfrowania danych i zamazywania informacji usuniętych to wkroczenie na kolejny etap bezpieczeństwa systemów druku.

więcej

Urządzenie Kyocera Produktem Roku 2018 dla podmiotów publicznych

Miesięcznik „IT w Administracji” już po raz czwarty nagrodził najlepsze produkty dla podmiotów publicznych. Zgłoszenia kandydatów do nagrody „Produkt Roku 2018 IT w Administracji” w ośmiu kategoriach można było przesyłać przez kilka tygodni. Głosy oddała też Redakcja, a suma wszystkich głosów pozwoliła wyłonić najlepsze urządzenia i programy wykorzystywane w urzędach. W kategorii urządzenia biurowe jednym z laureatów została Kyocera ECOSYS M3655idn.

więcej

Niezawodne urządzenia wielofunkcyjne Kyocera zwycięzcami testów laboratorium Buyers Lab (BLI)

Niezależne laboratorium testujące sprzęt drukujący, Buyers Lab (BLI), przyznało kolorowym urządzeniom wielofunkcyjnym Kyocera nagrodę „Buyers Lab Reliability”. Wyróżnienie ogłoszono po raz pierwszy. Produkty japońskiego producenta z Kioto w specjalistycznych testach potwierdziły swoją niezawodność, uzyskując 10 na 10 punktów. Jednocześnie Laboratorium BLI przyznało TASKalfa 9002i wyróżnienie „Summer Pick Awards".

więcej
Scroll to top