AKTUALNOŚCI

Sześć monochromatycznych urządzeń wielofunkcyjnych A4 w nowej ofercie Kyocery

Arcus SA, przedstawiciel Kyocera Document Solutions w Polsce, wprowadził na rynek sześć nowych monochromatycznych urządzeń wielofunkcyjnych z serii ECOSYS. Nowe modele sprawdzą się w organizacjach, które poszukują przyjaznych dla użytkownika rozwiązań z możliwością drukowania, kopiowania i skanowania w formacie A4.

więcej

Siedem urządzeń Kyocery nagrodzonych przez laboratorium Buyers Lab (LBI)

Urządzenia wielofunkcyjne TASKalfa 8002i, 7002i, 6002i, 5002i, 4002i oraz drukarki ECOSYS M2640idw i P2040dw uzyskały 10 na 10 punktów w trwających dwa miesiące testach na niezawodność wyróżnionych tytułem "Winter Pick" przyznawanym przez Keypoint Intelligence - Buyers Lab.

więcej

Takuya Marubayashi prezesem Kyocera Document Solutions w Europie

Kyocera Document Solutions, jeden ze światowych liderów usług zarządzania dokumentem, powołał nowego prezesa centrali EMEA (Europa, Środkowy Wschód, Afryka). Takuya Marubayashi objął stanowisko 1 kwietnia 2018 r. Pod kierownictwem Marubayashiego, europejska centrala będzie kontynuować dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług Kyocera Document Solutions do swoich klientów, dystrybutorów, międzynarodowych partnerów oraz pracowników, konsekwentnie rozwijając cyfrową transformację, wprowadzając kolejne innowacje i stojąc na czele branży zarządzania dokumentem.

więcej

ECOSYS P3055dn i TASKalfa 356ci Produktami Roku 2017 wg „IT w Administracji” i „IT Professional”

Monochromatyczna drukarka laserowa Kyocera ECOSYS P3055dn została wybrana przez czytelników „IT Professional” Produktem Roku 2017 w kategorii sprzęt – drukarka biurowa/urządzenie wielofunkcyjne. To nie koniec sukcesów. Wielofunkcyjna drukarka Kyocera TASKalfa 356ci została doceniona w rankingu na Produkt Roku 2017 miesięcznika „IT w Administracji” kategorii urządzenie biurowe. Sprzęt Kyocery doceniają nie tylko specjaliści, ale i bezpośredni użytkownicy, co cieszy nas najbardziej.

więcej
Scroll to top