ŚRODOWISKO

troska o srodowisko kyocera

Znaczenie ekologii w działalności firmy KYOCERA Document Solutions

Ochrona środowiska odgrywa ważną rolę w codziennej działalności firmy KYOCERA Document Solutions. Badania prowadzone przez ostatnie dziesięciolecia skupiają się nie tylko na opracowaniu jak najbardziej zaawansowanych urządzeń do zarządzania dokumentami, ale również realizacji tych zadań w harmonii ze środowiskiem.

Proekologiczna polityka

Polityka proekologiczna firmy KYOCERA wychodzi daleko poza ramy samych urządzeń do zarządzania dokumentami. Firma wspiera projekty proekologiczne i sponsoruje społeczności proekologiczne w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Południowej. Ekologia jest ważną częścią celu, jaki postawiła sobie firma: stać się liderem rynku w zakresie ochrony środowiska.

KYOCERA - pionierem w dziedzinie technologii bezkasetowej

Firma  KYOCERA jest pionierem w dziedzinie technologii bezkasetowej, która jest stosowana w urządzeniach ECOSYS. Stosujemy elementy o wydłużonej trwałości i tylko jeden materiał eksploatacyjny - toner. To znacznie ogranicza ilość odpadów i koszty materiałów eksploatacyjnych. Praktycznie we wszystkich nowych produktach firmy KYOCERA Document Solutions stosowane są elementy o wydłużonej trwałości. Użytkownicy naszych produktów chronią środowisko i korzystają z zalet doskonałych urządzeń charakteryzujących się najniższym kosztem wydruku stron i najniższymi całkowitymi kosztami eksploatacji (TCO).

Etykiety ekologiczne i produkty KYOCERA

Wiele produktów firmy KYOCERA zostało uhonorowanych znanym na świecie znakiem „Niebieskiego Anioła– najbardziej prestiżową nagrodą w dziedzinie ochrony środowiska w Niemczech.
Ponadto, wszystkie bieżące produkty KYOCERA wyprodukowane po 1 kwietnia 2007 posiadają logo ENERGY STAR - wprowadzone przez rząd USA i Unii Europejskiej, spełniając tym samym, a wręcz przekraczając, rygorystyczne wymogi dotyczące zużycia energii i papieru

Scroll to top